חברת מטבחים בשוהם

גם אנשים שאינם מבשלים הרבה מכירים בערך של החדר העסוק ביותר בבית, כמקום שבו אפשר לעשות דברים רבים מלבד בישול. שיפוץ והחלפת המטבח בכל בית חשובים לא רק כאשר יש מטבח ישן ולא תקין, אלא גם כאשר המטבח הקיים אינו מתאים לאורח החיים שלכם ומאלץ אתכם להתפשר יותר מדי. זה הרגע להכניס לחייכם חברת מטבחים בשוהם שיש לה ניסיון רב בתכנון ובניית מטבחים בסגנונות שונים, ולקבל מטבח שהולם בדיוק את סגנון חייכם.

בחירת חברה מתאימה

חברות שמציעות עיצוב וייצור מטבחים נבדלות זו מזו בסוג השירות והמוצרים שהן מציעות ללקוחות. לפני שאתם בוחרים חברה ודאו שאתם מבינים היטב מה מוצע לכם, מה אתם יכולים לבקש ואם זה תואם את הציפיות שלכם. ההבדל הגדול הוא בהקצאת מעצב מטבחים שעובד אתכם על עיצוב המטבח מההתחלה לפי הצרכים והרצון שלכם, לבין מי שמציע לכם התאמת דגמים מוכנים למטבח שלכם לפי מידה. הגיוון והגמישות משתנים בכל מקרה, לידיעתכם, וזה תלוי רק בכם מה תרצו להזמין.

להיעזר כמה שיותר בייעוץ ושירות

הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לברר איזו חברת מטבחים בשוהם מעמידה לרשותכם יועצים שיעבדו אתכם על התכנון. הכינו רשימה של כל מה שחשוב לכם שיהיה במטבח, קחו מידות, בדקו חומרים ואת האיכות שלהם ועלויות, ולפי זה תוכלו להשתלב טוב יותר בכל שיחת ייעוץ. יועצים יסבירו לכם על חומרים ויראו לכם איך זה נראה בשטח, וכדאי לדעת על התכונות ועד כמה הן מתאימות לסגנון חיים ולטעם האישי שלכם. אל תהססו לשאול כל שאלה כדי להבטיח מידע מלא ושקיפות.

חברת מטבחים בשוהם

עלויות ותקציב

התקציב משתנה בוודאי מאדם לאדם אבל בעיצובים ובאפשרויות של היום זאת באמת לא קלישאה לומר שיש מטבח חדש בכל עלות. הכל תלוי בהיקף העבודה ובחומרים, וגם בעיצוב ובארגון המטבח לפי הצרכים שלכם. בסופו של דבר, אפשר תמיד לעצב מטבח חדש וזול למי שמתקשה בתקציב יקר יותר, וכל מה שצריך זה להיות פתוח לכל האפשרויות, גם של חומרים מתקדמים וסינתטיים, למשל, שנחשבים זולים יחסית אבל עמידים מאוד ושימושיים.

עיצוב המטבח לפי תקציב

יש כמה סוגים שעומדים לרשותכם בעיצוב המטבח, כשהמקיף ביותר הוא בנייתו מחדש. אם תרצו שיהיה בעלות נמוכה יותר אפשר להחליף חלקים ממנו במשך כמה שנים, אבל אתם צריכים לתכנן מראש את העבודה כולה ולדעת בדיוק איזה חלק תשפצו ומתי, כדי שאפשר יהיה להתאים לכם את שאר החלקים במטבח לנוחותכם. כמובן שכאשר משפצים ומחליפים את המטבח כולו הרבה יותר קל לתכנן את התמונה כולה ולקבל מידע רלוונטי לכל שלב עבודה.

דגשים בעבודה עם חברת מטבחים בשוהם

החברה תציג לכם חוזה שבו צריכים להיות כלולים פרטים כמו חומרים, צבעים, מידות ולוח זמנים. אתם צריכים לדעת בדיוק מה אתם מקבלים ולעמוד על כך, למרות שהסבירות לעיכובים ובעיות יורדת ככל שעובדים עם חברה מוכרת ומנוסה, שיש לה שם ומוניטין ויש לה נוהלי עבודה מסודרים. איכות השירות והעבודה ניכרת כבר בשלב של הייעוץ והתשאול ולכן רצוי מאוד לבוא בראש פתוח, להקשיב ולשאול שאלות. כך תוכלו להעריך עד כמה החברה עובדת בהתאם לסטנדרט שתרצו.

סגנון של עיצובים ודגמים

לכל חברת מטבחים בשוהם יש סגנון מובהק שהיא מעצבת לפיו, וסביר להניח שהגעתם אליה בעקבות מה שראית באתר שלה ובקטלוג. לכל דגם יש גם שינויים אפשריים והתאמות, ולכן כבר בשלב הייעוץ בקשו לשאול עד כמה יתגמשו בעיצוב ובבניית המטבח, עד כמה אפשר לשנות וללכת לקראתכם, או שמדובר בדגמים שכל מה שיש לעשות בהם זה רק להתאים לגודל של המטבח שלכם, מבלי לשנות סגנון. במקרה כזה רצוי למצוא חברה שידוע שהיא מייצרת לפי טעמכם מראש.

לעצב את המכלול

מטבח כולל לא רק נגרות וארונות. בחברות מטבחים מציגים לכם בדרך כלל את המכלול ולכן עליכם לדעת בדיוק מה מציעים לכם ולבחור פריט פריט בתשומת לב. מלבד ארונות מדובר גם בבחירת משטחי עבודה, שיש, אי, כיורים, מכשירי חשמל שיש לתכנן להם מקום, פרזול פנימי וחיצוני, צביעה וחיפוי קירות, החלפת רצפה וחלונות במקרים מסוימים ואפילו את דלת הכניסה למטבח כשצריך. הכנת רשימה של כל מה שנחוץ לכם תיתן לכם מושג מה לבקש וכיצד לבחור בעזרת הייעוץ.

חומרים סינתטיים וטבעיים, לפי סגנון

סגנונות העיצוב של מטבחים נובע לא רק מהעדפות לפי טעם אישי, אלא גם לפי החומרים שעומדים לרשותכם לפי התקציב. חומרים סינתטיים הם בדרך כלל זולים יותר אבל לא בהכרח נראים פחות טוב. חומרים כמו פולימרים, MDF, נירוסטה, מתכות שונות כמו אלומיניום לפרזול מתוחכם, זכוכית, חרסינה, קרמיקה, שיש, קוריאן, אבן, עץ טבעי מסוגים בעיבודים ומרקמים משתנים, ציפויי פורניר ופורמייקה ועוד, כל אלה חומרים שתעברו עליהם ותבחרו מהם.

כיצד להחליט ולבחור את המטבח מול ההיצע

בדרך כלל קשה לבחור מול ההיצע הגדול ולכן רצוי להחליט מראש על קווים מנחים ועל המפרט הכללי של המטבח שאתם רוצים, ולהתאימו למה שחברת מטבחים בשוהם תציע לכם לעשות. אם אתם יודעים מה אתם צריכים ומשתדלים לחרוג מכך כמה שפחות, המראה הכולל של המטבח שלכם יהיה הרבה יותר מגובש ואתם גם תחסכו כסף מבלי להתפזר על פיתויים שאינכם צריכים. זכרו שהבסיס הוא ארונות מטבח ומשטחי עבודה, ומקום למכשירי החשמל וכל השאר הוא תוספת.

עבודה נכונה מול החברה

בתהליך בניית המטבח החדש אתם תעבדו מול כמה אנשים שכל אחד מהם יהיה אחראי על חלק אחר. רצוי לדעת מי עושה מה כדי לדעת למי לפנות בשאלות ברגע שזה נדרש. יש את היועץ ויש את איש המכירות, יש את מי שמטפל בחשבונות ובתשלומים ויש מי שמתאם אתכם את העבודה וההתקנה ויש מי שעושה אותה בפועל. רצוי לשאול בכל שלב עם מי אתם מדברים ומי אחראי ללוות אתכם בעקביות. זה הסימן הראשון לכך שאתם עובדים עם חברה רצינית שחושבת על הלקוחות שלה.

תהליך התקנת המטבח

תהליך התקנת המטבח בשוהם מורכב מכמה שלבים וכמה אנשי מקצוע, שכל אחד מהם אמון על חלק אחר בעבודה. יש צורך לתאם בין כולם וזה תפקידו של מי שנקבע ככזה על ידכם בהתחלת הרכישה. אם יאמרו לכם בחברה שהם אחראים רק עם בניית המטבח, אספקתו והתקנתו, אתם צריכים לדעת שאת שאר העבודה אתם צריכים לעשות, כולל הזמנה ובחירה של חלקים כמו כיורים וחיפויים. זאת בדיוק הסיבה שבגללה אתם צריכים לדעת בדיוק מה אתם מזמינים. הפתעות לא צפויות אפשר למנוע מראש.

תכנון עלויות נכון

כשאתם יוצאים לדרך אתם אמורים לדעת בדיוק מהו התקציב שלכם. בזמן הזמנת המטבח החוזה אמור לפרט ולתמחר כל סעיף אבל יש תמיד סעיפים ועלויות לא צפויות. רצוי לצמצם אותם אם בודקים מה מצב המטבח שלכם והאם צריך לשפץ או לתקן כל מיני ליקויים לפני ההתקנה. זה כולל תיקון אריחים, איטום חדש, החלפת צנרת ועוד. ודאו שאתם ידועים בדיוק מה מצב המטבח שלכם כדי לא לעכב את התקנת המטבח שלכם וליהנות מהעבודה המהירה בזמן.