העברת דירה בפרויקט שיפוץ מטבח

אחד השינויים המהותיים שאנו עוברים בחיים, נוגעים לשיפוץ דירה, בעוד שכיום רבים מהישראלים מוצאים עצמם משפצים דירות, ובכך מחפשים אחר מקום מגורים זמני עד לקבלת הדירה לאחר סיום השיפוצים.

בין הקשיים הנלווים ליציאה מהדירה לצורך שיפוצים, נוגע לדרך בו אפשר לבצע אחסון תכולת דירה לפני שיפוץ. אז כיצד פותרים את הבעיה? הכל בהמשך.

אחסון תכולת דירה לפני שיפוץ – כל האופציות שעומדות בפניכם!

מזל טוב! חסכתם מספיק כסף כדי לשפץ את הדירה שלכם או לובי הבניין שלכם, וכעת תהליך השיפוצים המסיבי שיעשה במקום, יעלה את איכות החיים שלכם, כמו גם את ערכה של הדירה.

עם זאת אחד מהמכשולים שתצטרכו לעבור בין שיפוץ לובי או דירה לעיצוב, הינו איתור מקום מגורים חלופי , תוך שאחסון החפצים שחייבים לצאת מהדירה בעת התהליך – חייב לקבל פתרון!

אז מהן האופציות עבור אחסון תכולת דירה לפני שיפוץ? הנה כמה אלטרנטיבות ראויות:

אחסון במכולה – דרך ראשונה שתוכלו לנקוט בה נוגעת להשכרת מכולה עבור החפצים שלכם. כיום לא חסרות חברות מקצועיות המציעות מכולות אחסון עבור אנשים שזקוקים לשירותי אחסון על בסיס חודשי ואפילו שבועי. בחרו חברה טובה שתסייע לכם בדבר, בעוד שכיום ישנן חברות בנייה שדואגות לאחסון החפצים בעת תהליך השיפוצים.

השכרת מחסן – עוד תוכלו לשכור מחסן באזורים הקרובים לדירה שלכם, בעוד שישנם מחסנים להשכרה הזמינים עבור בעלי עסקים, כמו גם עבור אזרחים שמבצעים שיפוצים. נסו לברר דרך שכנים או מכרים האם ישנו מחסן להשכרה או חלל שניתן לאחסן בו חפצים, עד לקבלת הדירה המשופצת.

קניית מחסן – מי שיש לו תקציב נוסף, יוכל לרכוש מחסן עבור הדירה שלו. כיום ניתן להציב מחסנים בגדלים שונים בחצר הבית או במרפסת, תוך שבמחסן זה ניתן לאחסן חפצים ללא קשר לשיפוץ וללא הפרעה. בדקו איזה גודל חלל אחסון תרצו, כמו גם שבמידה ותרצו לשדרג את החוויה: תוכלו לבחור גם מבנים מיוחדים שניתן להציב מחוץ לדירה המשמשים גם עבור אחסון, כמו גם עבור ביצוע כל עבודה ופעילות עסקית.  

אחסנה אצל קרובים – במידה והתקציב שלכם לא מאפשר לכם השכרת מחסן, נסו לבדוק כיצד אתם יכולים לאחסן את תכולת הדירה שלכם אצל חברים ובני משפחה. נסו לבדוק מי יכול להכיל את הציוד, ובמידה וישנו ריהוט וציוד רב: חשוב לחלק את החפצים אצל כמה וכמה בני משפחה וחברים למשמרת.

מכירת ריהוט – במידה ותרצו לקחת את השיפוצים צעד אחד קדימה, תוכלו לבצע מכירה של הריהוט ולנצל את השיפוץ כהזדמנות לרהט ולעצב מחדש. בכך תזכו בהרגשה רעננה וחדישה בזמן שתרהטו את הדירה לאחר השיפוצים.

לסיכום, תהליכי שיפוצים אינם קלים בעיקר שהם נמצאים בעיצומם. עם זאת באמצעות מעט תושייה וסיוע מחשבים, תוכלו לעבור את התהליך בצורה טובה יותר ובקלות.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *