החלפת דלתות בלובי בניין משותף במסגרת שיפוץ בניין

אם אתם רוצים להעניק ללובי בבניין שלכם מראה מחודש ואסתטי שישדרג את איכות החיים הכללית בבניין ואולי אפילו את ערך הדירות בו, יהיה עליכם לבצע מהלך שיפוץ כולל, שיכול להתחיל בשיפוץ יסודי של הלובי ולהגיע עד כדי שיפוץ בניין כולל. בתוך כל זה, החלפת דלתות בלובי בניין משותף במסגרת שיפוץ בניין נחשבת לאחת הפעולות השכיחות ביותר להשגת אפקט מקסימלי על האסתטיקה והאווירה של לובי הבניין בקלות רבה יחסית.

למה להחליף דלתות בלובי?

ובכן, התשובה לשאלה זו היא בדיוק התשובה שעניתם לעצמכם כששאלתם למה בכלל לשפץ את הבניין. לרוב, ההחלטה על החלפת דלתות בלובי הבניין היא החלטה שנובעת משיקולי עיצוב. הדלת הקיימת כבר מיושנת מדי, לעיתים שבורה, לעיתים סדוקה ולעיתים מתקלפת, ובכל מקרה המראה שלה משווה לבניין לא רק מראה לא אסתטי אלא מראה מוזנח, וזה כבר הרבה יותר גרוע לא רק לערך הדירות בבניין אלא גם לחוויית האווירה שאתם חווים בכל פעם שאתם עוברים בלובי הבניין.

יחד עם זאת, החלפת דלתות בלובי בניין משותף במסגרת שיפוץ בניין יכולה להידרש גם כאשר הדלתות כבר אינן מתפקדות כפי שצריך ולעיתים אף מהוות מפגע בטיחות וביטחוני. דלתות לובי ללא מעצורים מכניים יכולות להוות סכנה משמעותית לילדי הבניין. דלתות שבורות או מתפרקות יכולות אף הן להציב שורה של סיכונים בטיחותיים בדמות שברי זכוכית או ברגי מתכת חשופים. דלתות שאינן תקינות גם לא מאפשרות לבניין ליצור מצב של נעילת דלת בפני חדירת גורמים בלתי מורשים, מה שיכול לאפשר פעילות ונדליסטית בלובי הבניין ולעיתים אף לאפשר פעילות קרימינלית של פורצים. מכל הסיבות האלה, כאשר אתם מבצעים מהלך של שיפוץ בניין מגורים חשוב לבחור בחברה המתמחה בתחום המתמחה בשיפוץ בניינים ישנים.

במסגרת השיפוץ  אתם בהחלט רוצים להשקיע את ההשקעה הקטנה יחסית של החלפת דלתות הלובי בדגם שהוא גם מעוצב יותר וגם בטוח יותר.

על מה חשוב להקפיד?

במסגרת החלפת דלתות בלובי בניין משותף במסגרת שיפוץ בניין, אפשר לסמוך עליכם שבנושא העיצוב אתם תדעו להעביר את ההנחיות המדויקות לאנשי המקצוע המנהלים עבורכם את תהליך השיפוץ כולו, על מנת להבטיח שהדלת הנבחרת תהיה בעיצוב המועדף עליכם ומוסכם על הדיירים כולם. יחד עם זאת, מעבר לעיצוב חשוב מאוד שדלת הלובי החדשה תהיה דלת שיודעת להינעל היטב ובאמת למנוע חדירה של גורמים בלתי מורשים. חשוב שהדלת תהיה בטיחותית וגם אם היא מבוססת על משטחי זכוכית גדולים, אז שהמשטחים הללו יהיו עשויים זכוכית משוריינת עם ציפוי למינציה מתאים, בעיקר בכדי למנוע פציעות של ילדים ועוברי אורח. כמו כן, כדאי וחשוב לשלב מערכת אינטרקום איכותית שמשלבת גם אלמנט של צילום בכדי לאפשר בקרה טובה יותר על הנכנסים לבניין. והכי חשוב להתייעץ עם גורמים מקצועיים לפני שמקבלים החלטות.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *